Tworzenie stron internetowych

blisko
Logowanie do panelu klienta
i poczty użytkownika.
Nazwa użytkownika
Hasło
blisko
Konto pocztowe

Adres e-mail (info@webstrona.com.pl)
Hasło
Wczytuję
Proszę czekać...
Zamknij
webstrona w ciągu 5 minut

Bezpłatna strona internetowa

MIDI

MIDI


Projekt strony (szablon) - 0 zł
Panel zarządzania - 0 zł
Publikacja strony - 10,80 5,40 zł/miesiąc
MAXI

MAXI


Projekt strony (szablon) - 0 zł
Panel zarządzania - 0 zł
Publikacja strony - 19,80 9,90 zł/miesiąc
MIDI
MAXI
Jak stworzyć stronę internetową za darmo?
Strona zintegrowana z:
Najnowsze strony interntowe naszych klientów
Dlaczego warto wybrać webstrona.com.pl?

Wygodny i łatwy sposób tworzenia stron internetowych

Wygodny i łatwy sposób tworzenia stron internetowych Kreator webstrona.com.pl jest szczególnie łatwym w korzystaniu i zarazem bardzo funkcjonalnym narzędziem tworzenia stron internetowych. Dzięki temu może cieszyć się zadowolonymi klientami w Polsce, a także w innych krajach Unii Europejskiej. Zwracając uwagę na potrzeby klientów, a także na rozwój techniki, staramy się cały czas udoskonalać nasze usługi.

Uniwersalne szablony stron

Uniwersalne szablony stron Szablony są przygotowane tak, żeby w łatwy sposób można było dopasować je do każdego rodzaju strony internetowej. Wystarczy wstawić w miejsce zdjęcia głównego obraz określający rodzaj Waszej działalności i cały wygląd strony zmienia się tak, jakby był tworzony na specjalne zamówienie.

Nieograniczona ilość pod stron

Nieograniczona ilość pod stron Wybierając usługi w webstrona.com.pl możecie się nie martwić, że zabraknie miejsca na Waszą informację. Dzięki funkcjonalnemu zarządzaniu strony przez Panel klienta, możecie dodać taką ilość pod stron, jaka jest Wam potrzebna.

Nieograniczona ilość zdjęć

Nieograniczona ilość zdjęć System webstrona.com.pl posiada nowoczesne kategorie punktów menu, dzięki którym można dodać zdjęcia i albumy zdjęć. Najczęstsze pytanie zadawane prze klientów – jaka jest ilość zjdęć, którą można umieścić na stronie internetowej. Webstrona.pl nie ma żadnych ograniczeń – można umieszczać tyle, ile się chce.

Nieograniczona ilość produktów

Nieograniczona ilość produktów Korzystając z systemu webstrona.com.pl jedną z kategorii menu jest – katalog zamówień. Wybierając tę kategorię, macie możliwość dodania produktów, które będziecie sprzedawać. W taki sposób Wasz klient będzie miał łatwą możliwość wyboru produktu i złożenia zamówienia. Ilość kategorii produktów i samych produktów jest nieograniczona.

Strona internetowa odpowiada wymogom SEO

Strona internetowa odpowiada wymogom SEO Kod Waszej strony internetowej jest przyjazny dla systemów wyszukiwania (Google i innych), dzięki temu Wasza strona szybko zbajduje się na wysokim miejscu w wyszukiwarkach. Bezpłatnie doradzamy jak uzupełnić treść strony internetowej, żeby systemy wyszukiwania szybko umieściły je w czołówce.

Możliwość używania Google Maps

Możliwość używania Google Maps System webstrona.com.pl daje możliwość w łatwy sposób umieszczenia mapy z oznaczonym adresem Waszej siedziby. Dzięki Google Maps klient w łatwy sposób wyznaczy trasę ze swojego domu do Waszej firmy.

Statystyki odwiedzin strony internetowej

Statystyki odwiedzin strony internetowej System webstrona.com.pl posiada uproszczony moduł statystyki odwiedzin Waszej strony internetowej. Tym klientom, którzy chcą dostaść szczegółowe informacje, o ilości odwiedzin strony, proponujemy instalację Google Analytics.

Możliwość wyboru terminów płatności

Możliwość wyboru terminów płatności Dopasowując się do Waszych potrzeb, przygotowaliśmy trzy terminy płatności za usługi. Fakturę za usługi możemy wystawić za 6, 12 lub 24 miesiące. Jeśli wierzycie w sukces Waszej działalności i chcecie oszczędzić cenny czas, proponujemy wybór płatnosći za 12 lub 24 miesięcy. Natomiast jeśli Wasze środki finansowe są ograniczone, możecie wybrać płatność za krótszy okres. Przedłużając umowę żadnych podwyżek nigdy nie będzie.

Zintegrowane statystyki Google Analytics

Zintegrowane statystyki Google Analytics W łatwy sposób do swojej strony możecie wstawić profesjonalne statystyki odwiedzających Google Analytics. Dzięki tym statystykom możecie widzieć, w jaki sposób i ilu klientów odwiedza Waszą stronę internetową. To ułatwi podjęcie decyzji, jakich środków trzeba użyć, żeby odwiedzających było jak najwięcej.

Strona internetowa w kilku językach

Strona internetowa w kilku językach Swoją stronę internetową możecie mieć nie tylko w języku polskim, lecz np. w angielski czy niemieckim. Możecie dodać nieograniczoną ilość języków bez żadnych dodatkowych opłat.

Nieograniczona ilość skrzynek pocztowych

Nieograniczona ilość skrzynek pocztowych Często firmy hostingowe ograniczają ilość skrzynek pocztowych zależnie od tego, jakie usługi klienci zamawiają. W naszym systemie ilość skrzynek pocztowych jest nieograniczona, może założyć tyle skrzynek, ile potrzebujecie.

Bezpłatne odnawianie strony internetowej

Bezpłatne odnawianie strony internetowej Wystarczy zalogować się na stronie przez Panel klienta i w każdej chwili klient może dodawać nowe informacje do swojej strony internetowej. Panel klienta również jest regularnie uzupełniany w nowe funkcje, dzięki temu Wasza strona cały czas będzie nowoczesna.

Możliwość integracji z Facebookiem

Możliwość integracji z Facebookiem W dzisiejszych czasach Facebook odgrywa dużą rolę w promowaniu strony internetowej. Dzięki integracji Waszej strony internetowej z Facebookiem, w bardzo szybki sposób znajomi obejrzą Waszą stronę i automatycznie poinformują o jej istnieniu swoich znajomych. W ten sposób w krótki czasie Wasza strona zdobędzie popularność.

Codzienne zapisywanie kopii strony internetowej

Codzienne zapisywanie kopii strony internetowej System webstrona.com.pl codziennie zapisuje kopię Waszej strony internetowej. Jeśli z jakichś przyczyn wykasujecie ważne dane ze swojej strony, to prosimy się nie martwić, szybko przywrócimy utracone dane, gdyż kopia Waszej strony jest na naszym serwerze.

Bezpłatna konsultacja i pomoc

Bezpłatna konsultacja i pomoc Potrzebujecie konsultacji jak prawidłowo stworzyć stronę internetową? Nasi wykwalifikowani specjaliści doradzą jak prawidłowo uzupełnić treść strony, udzielą porad jak zwiększyć frekwencję strony, czy też optymizować stronę żeby osiągnąć wysokie miejsca w systemach wyszukiwania. Zostańcie naszym klientem i skorzystajcie z tych usług bezpłatnie.

Darmowe strony internetowe, Tworzenie stron internetowych za darmo
© 2010-2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bono CRM – free online CRM.
Use it to organize Your work.

info@webstrona.com.pl